Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Spotkanie wielkanocne 2019

Email Drukuj PDF

17 kwietnia w Zespole Szkół w Kosowie Lackim odbyło się Szkolne Spotkanie Wielkanocne, podczas którego licealiści i uczniowie szkoły branżowej oraz nauczyciele, inni pracownicy ZS jak też przedstawiciele rodziców uczniów wspólnie świętowali nadchodzącą Wielkanoc.

Gospodarzami wydarzenia byli dyrektor Przesmycka i Zarząd Samorządu Uczniowskiego, ale cała społeczność włączyła się w przygotowanie wydarzenia od wspólnego przygotowywania dań pod fachowym okiem pań z obsługi po dekoracje i przygotowanie pomieszczenia.

O oprawę religijną wydarzenia zadbał ksiądz Adam Parzonka.

Podobne spotkania w kosowskich szkołach ponadgimnazjalnych poprzedzają wszystkie ważniejsze święta w kalendarzu szkoły, w szczególności Wielkanoc i Boże Narodzenie, stanowią już jej tradycję, a wyjątkowa rodzinna atmosfera, zarówno podczas przygotowań jak i podczas samego spotkania, sprzyja integracji całej społeczności i czyni tę szkołę jeszcze bardziej godną polecenia.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Wielkanoc 2019

Email Drukuj PDF

Tradycją Zespołu Szkół w Kosowie Lackim stało się składanie życzeń świątecznych współpracującym z kosowskim liceum i szkołą zawodową instytucjom, organizacjom, pracodawcom itp.

Jak co roku tak i tym razem życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składała osobiście dyrektor Hanna Przesmycka wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Tegoroczne załączniki do życzeń widoczne są na zdjęciu.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Email Drukuj PDF

 

Informacja dla kandydatów do Branżowej Szkoły I Stopnia

Email Drukuj PDF
Informujemy, że kandydaci do Branżowej Szkoły I Stopnia w Kosowie Lackim powinni uzyskać od lekarza medycyny pracy zaświadczenie o braku przeciwwskazań do nauki wybranego zawodu.
Bezpłatnie takie badania można wykonać w Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej w Węgrowie w Poradni Medycyny Pracy: ul. Przemysłowa 7, Węgrów we wtorki 9.00-13.00 oraz w środy 8.00-15.00.
Kontakt z rejestracją: 25 7923270.

Do lekarza należy zgłosić się ze skierowaniem wystawionym przez dyrektora Zespołu Szkół w Kosowie Lackim (najlepiej też ze skierowaniem od przyszłego pracodawcy).

 

Spotkanie z przedstawicielami OSŻW z Mińska Mazowieckiego

Email Drukuj PDF

W czwartek 4 kwietnia 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej z Mińska Mazowieckiego.

Głównym celem wydarzenia było zapoznanie przyszłych absolwentów kosowskich szkół ponadgimnazjalnych z zasadami naboru do oddziału ŻW, prezentacja wyposażenia oraz przykładów działań, korzyści ze służby - zarówno finansowe jak i pozafinansowe.

Spotkanie ogólne zostało zakończone rozmowami indywidualnymi z uczniami zainteresowanymi szczegółami służby.

Wizyta żołnierzy ŻW odbyła sie w ramach projektu "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej".

Więcej zdjęć w GALERII!

 


Strona 10 z 145

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości