Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

ZAPROSZENIE NA PIKNIK WOJSKOWY

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE NA PIKNIK WOJSKOWY

Piknik rozpoczyna się 9 marca 2019 r. o godz. 11.00 na lotnisku wojskowym w m. Janów pod Mińskiem Maz.

 

Poprawiony: środa, 06 marca 2019 12:41
 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Email Drukuj PDF

 

Gwiazdy kabaretu

Email Drukuj PDF

19 lutego uczniowie oraz pracownicy Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w nagraniach kolejnych odcinków programu "Gwiazdy Kabaretu".

Doskonałe występy Cezarego Pazury i Kabaretu Pod Wyrwigroszem sprawiły, że czas nagrania mijał szybko i nie było czuć, że to nagranie. Nie sposób też nie docenić pracy pana Roberta Korólczyka, który doskonale sprawdził się w roli prowadzącego rewelacyjnie dbając o doskonałą atmosferę i dobrą zabawę wszystkich zgromadzonych w pięknym studio Cyfrowego Polsatu.

Jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to tylko to, że od śmiechu przybyło nam zmarszczek.

Zachęcamy wszystkich do oglądania nowych odcinków "Gwiazd Kabaretu" w TV4 już od marca, do poznania PanaLi, artysty trojga imion bez nazwiska i Kwartetu Obsession.

My bawiliśmy się świetnie podczas nagrania.

Galeria zdjęć!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

 

 

Miłość powinna trwać zawsze i wszędzie. 14 lutego jest jednak dniem, w którym warto poświęcić jej więcej uwagi, czasu.

Mając powyższe na uwadze, w czwartek obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

Szkolne korytarze zostały przyozdobione balonami w kształcie serca i w kolorze miłości, a podczas przerw międzylekcyjnych z głośników radiowęzła rozlegała się muzyka dla zakochanych i o zakochanych.

Życzymy wszystkim dużo miłości, bo ona nadaje życiu sens!

Więcej zdjęć w GALERII!


 

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 12:42
 

Studniówka 2019

Email Drukuj PDF

19 stycznia 2019 roku tegoroczni absolwenci Publicznego LO w Kosowie Lackim świętowali sto dni do matury. Wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi oraz zaproszonymi gośćmi, wśród których byli m.in.  Proboszcz Parafii w Kosowie Lackim ks. kan. Paweł Anusiewicz,  Burmistrz Kosowa Jan Słomiak, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki Wiesław Wiśniewski oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Kosowie Lackim wraz z Dyrektor Hanną Przesmycką, bawili się podczas studniówki zorganizowanej w Kosowie Lackim. Studniówka 2019 była wyjątkowa ze względu na szczególną atmosferę tego balu sprzyjającą dobrej zabawie wszystkich uczestników, ze względu na niezwykłą dbałość o wszelkie szczegóły jej organizatorów,  ale też przez to, że tym razem obsługą wydarzenia (muzyka, zdjęcia, nagranie) zajmowali się absolwenci PLO.

Organizatorom wydarzenia gratulujemy, a za tegorocznych maturzystów już mocno zaciskamy kciuki życząc powodzenia na wszystkich majowych egzaminach.

Więcej zdjęć w GALERII!

 


Strona 10 z 140

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości