Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Konkurs o zdrowym odżywianiu

Email Drukuj PDF

31. października 2018 r. w Zespole Szkół w Kosowie Lackim odbył się szkolny konkurs o zdrowym odżywianiu.

Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego żywienia i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród młodzieży Zespołu Szkół w Kosowie Lackim.

Organizatorem konkursu był Zespół Przyrodników. Nagrody ufundowali sponsorzy ZS w Kosowie Lackim. Uczestnikami konkursu były zespoły klasowe: 1 BSI, 1 LO, 2 LO i 3 LO. Po rundach pytań i dogrywkach komisja konkursowa w składzie: p. dyrektor Hanna Przesmycka, przewodnicząca zespołu przyrodników p. Katarzyna Tomczuk , p. Urszula Mąka, p. Urszula Kondraciuk i p. Monika Denisiuk-Świstek ogłosiła wyniki konkursu. I miejsce w szkolnym konkursie o zdrowym odżywianiu zajęła kasa 3 LO, II miejsce – 1 LO, III miejsce – 2 LO, za udział dyplom otrzymała klasa 1 BSI. Pani dyrektor wręczyła dyplomy, przedstawiciele klas wybrali sobie nagrody w postaci owoców, zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Szkolny konkurs o zdrowym odżywianiu w naszej szkole został przyjęty z entuzjazmem i dużą aprobatą zarówno wśród młodzieży jak i nauczycieli.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

 

Porządkowanie grobów

Email Drukuj PDF

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku w ostatnich dniach października uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim porządkowali część cmentarza parafialnego - groby małych dzieci.

Mimo niesprzyjającej pogody uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby 1 listopada to miejsce wyglądało godnie.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Email Drukuj PDF

List jest adresowany do Rodziców i Opiekunów

Poprawiony: środa, 14 listopada 2018 13:44
 

Podziękowanie Wojewody Mazowieckiego

Email Drukuj PDF

 

Rekord dla Niepodległej

Email Drukuj PDF
Zespół Szkół w Kosowie Lackim, tzn. Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Kosowie Lackim i Branżowa Szkoła I Stopnia w Kosowie Lackim, zostały zgłoszone do akcji MEN "Rekord dla Niepodległej".
Akcja zostanie przeprowadzona w budynku szkoły w piątek 9 listopada 2018 roku o 11.11.

 


Strona 10 z 134

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości