Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Podziękowanie

Email Drukuj PDF

 

Wyniki ankiety

Email Drukuj PDF
Nic nie umożliwia bardziej dokładnego poznania szkoły jak opinia przekazana przez aktualnych uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
W czasie pandemii nie ma możliwości zorganizowania bezpośrednich spotkań kandydatów do szkoły (tzw. "dni otwartych") z osobami, które już są klientami szkoły, dlatego nasza szkoła w lipcu udostępniła poprzez dziennik elektroniczny link do anonimowej ankiety. Automatycznie zestawione wyniki zostały opracowane przez dyrektora szkoły.
Wszystkim zainteresowanym poznaniem Zespołu Szkół w Kosowie Lackim proponujemy "ankietę otwartą", czyli zapoznanie się z opinią naszych aktualnych uczniów, ich rodziców i nauczycieli, którzy uzupełnili kwestionariusze.
 

Prezentacja o szkole

Email Drukuj PDF
Prezentacja Zespołu Szkół w Kosowie Lackim:
lub

https://tiny.pl/7drdx

Poprawiony: wtorek, 07 lipca 2020 08:08
 

Podziękowania i życzenia od uczniów

Email Drukuj PDF

 

 

Więcej życzeń w GALERII!

Poprawiony: poniedziałek, 06 lipca 2020 12:26
 

Ósmoklasiści 2020!

Email Drukuj PDF
Ósmoklasiści 2020!
W trudnych czasach pandemii przyszło Wam dokonywać bardzo ważnych życiowych wyborów - wyborów szkoły ponadpodstawowej.
Nigdy nie była to łatwa decyzja, a do tego obostrzenia związane z koronawirusem jeszcze ją utrudniają, bo nie możecie swobodnie pojechać do szkół na dni otwarte, trudniej jest porozmawiać z osobami, które już uczą się w szkołach, do których się wybieracie.
Aby wesprzeć Was w ten wyjątkowy czas proponujemy krótką zabawę umożliwiającą lepsze poznanie specyfiki szkół ponadpodstawowych z Kosowa Lackiego oraz zdobycie bonusów, które mogą przydać się podczas rekrutacji.
Wykorzystajcie linki:
lub

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=IxkZaXp1XUS3VprHOW0ZMjXOxOtIqUxEjO3Sr01KvxFUOTNVQUJTSVdZQ0Q0MzhGWUc2V0c2RkhNUi4u

 


Strona 9 z 164

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości