Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Szkoła do Hymnu

Email Drukuj PDF

W piątek 8 listopada 2019 roku punktualnie o 11.11 cała społeczność Zespołu Szkół w Kosowie Lackim zgodnie "stanęła do Hymnu". Uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz pracownicy CUW odśpiewali cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego" zgodnie z projektem Ministra Edukacji Narodowej "Szkoła do Hymnu".

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Wręczenie podziękowań za bal charytatywny

Email Drukuj PDF

7 listopada miała miejsce wyjątkowa uroczystość.

Dyrektor Hanna Przesmycka podziękowała po raz kolejny grupie uczniów o wielkich sercach, którzy pracowali pod jej opieką 26 listopada 2019 roku podczas balu charytatywnego zorganizowanego w Kosowie na rzecz Uli Tokarskiej.

Nie jest łatwą rzeczą całą noc pracować obsługując gości, a kiedy wszyscy, zmęczeni zabawą, rozejdą się, jeszcze posprzątać salę na prawie 300 osób, szczególnie mając 15, 16 czy 17 lat.

Dyrektor, dumna z wrażliwości i poświęcenia dla innej osoby aż tak licznej, bo 23-osobowej gromadki uczniów, która doskonale się sprawdziła, z wielką radością wręczyła wszystkim podziękowania na piśmie podpisane nie tylko przez dyrektora szkoły, ale też księdza Pawła Anusiewicza Proboszcza Parafii NNMP oraz senatora RP i wice ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego pana Waldemara Kraskę.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Podsumowanie konkursu ortograficznego z języka rosyjskiego

Email Drukuj PDF

Do konkursu przystąpiło 7 uczniów z klasy II PLO i III PLO.

Celem konkursu było propagowanie kultury języka rosyjskiego , szerzenie wśród młodzieży nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wdrażanie do systematycznej pracy ze słownikiem ortograficznym.

Z wykonaniem zadania najlepiej poradził sobie Sebastian Wyszomirski uczeń klasy III PLO.

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Dyplom "Szkoła Pamięta"

Email Drukuj PDF

 

Zaświadczenie

Email Drukuj PDF

 

 


Strona 5 z 148

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości