Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

13 października - spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siedlcach

Email Drukuj PDF

 

"Lekcja o Funduszach Europejskich VII"

Email Drukuj PDF

„Lekcja o Funduszach Europejskich” w naszej szkole!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Tegoroczna edycja projektu poświęcona jest zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieją czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które zmieniają lokalną przestrzeń. Zapoznają się również z wieloma zagadnieniami dotyczącymi Funduszy Europejskich. Dowiedzą się także o dedykowanym wsparciu, jakim zostanie objęty makroregion w latach 2021-2027, tj. o nowym programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

Idea akcji opiera się na szczegółowo zaprojektowanych scenariuszach zajęć i materiałach dydaktycznych. Nasza placówka otrzymała pakiet materiałów dydaktycznych: broszury, upominki dla uczniów, gry planszowe, a także konspekt lekcji, na podstawie których przeprowadzone zostaną ciekawe i niekonwencjonalne zajęcia.

Po zrealizowanych lekcjach, nauczyciele wraz z uczniami będą mogli wziąć udział w konkursie pn. „PROJEKT: SZKOŁA!” i zgłosić swój pomysł na nowe inwestycje w lokalnej przestrzeni. Dla autorów najciekawszych prac, organizatorzy przewidzieli wartościowe nagrody, które będą wspierać edukację w szkołach.

Więcej informacji o projekcie: www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja

 

#Sprzątamy dla Polski

Email Drukuj PDF
4 października uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim wzięli udział w IV edycji akcji #Sprzątamy Dla Polski organizowanej pod patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego.
Młodzież uprzątnęła pobliskie tereny zielone i rekreacyjne.
 

29 września 2022 - biegi przełajowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Sterdyni.

Email Drukuj PDF

 

Wybory Opiekuna i Zarządu SU

Email Drukuj PDF

Zarząd SU na rok 2022/2023 to: Kuba z 4 LO, Kamil z 3 BS oraz Patrycja z 1 LO. Opiekunem jest p. A. Kobus, a jej zastępcą p .Z. Michalik.


 


Strona 3 z 192

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości