Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Giganci Programowania

Email Drukuj PDF

Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Kosowie Lackim bierze udział w projekcie edukacyjnym “Szkoła z Gigantami”. “Szkoła z Gigantami” jest to cykl zajęć online w formie webinaru.

Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami programowania (w języku Python) oraz zasadami bezpiecznego poruszania się po Internecie.

Organizatorem warsztatów jest szkoła Giganci Programowania, która od ponad 5 lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Projekt objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

 

Lekcja: Enter

Email Drukuj PDF
Zespół Szkół w Kosowie Lackim przystąpił do projektu LEKCJA: ENTER.
Projekt ma na celu umożliwienie i ułatwienie nauczycielom wprowadzenie narzędzi cyfrowych i aktywnych metod nauczania na lekcje.
Jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
(Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych").

Więcej na temat projektu na stronie https://lekcjaenter.pl/


Lekcja:Enter to największy projekt edukacji cyfrowej dla szkół w całej Polsce. Wsparcie dla 100 placówek edukacyjnych. Aplikuj do projektu Lekcja:Enter!
lekcjaenter.pl
 

Rekrutacja

Email Drukuj PDF
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 10 kwietnia 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych LO i BSI w Kosowie Lackim zostanie przeprowadzone w późniejszym terminie.
Zespół Szkół w Kosowie Lackim udostępni nowy harmonogram rekrutacji 2020 jak tylko terminy zostaną ustalone i podane do wiadomości przez MEN.
 

Zasady otwarcia boiska

Email Drukuj PDF

Zasady otwarcia boiska

Poprawiony: poniedziałek, 04 maja 2020 12:09
 

PRZEKAŻ 1% PODATKU NASZEJ SZKOLE

Email Drukuj PDF

Przekaż 1% podatku

 


Strona 6 z 157

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości