Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Email Drukuj PDF

ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW

ZESPOŁU SZKÓŁ W KOSOWIE LACKIM

Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia

z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej

odbędzie się

we wtorek 28 maja 2019 roku

od godziny 16.15

 

Rekrutacja

Email Drukuj PDF

Harmonogram rekrutacji 2019/2020

Wniosek o przyjęcie do LO w Kosowie Lackim 2019

Wniosek o przyjęcie do BS I w Kosowie Lackim 2019

Klauzula informacyjna - rekrutacja


Informacja dla kandydatów do Branżowej Szkoły I Stopnia

Informujemy, że kandydaci do Branżowej Szkoły I Stopnia w Kosowie Lackim powinni uzyskać od lekarza medycyny pracy zaświadczenie o braku przeciwwskazań do nauki wybranego zawodu.
Bezpłatnie takie badania można wykonać w Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej w Węgrowie w Poradni Medycyny Pracy: ul. Przemysłowa 7, Węgrów we wtorki 9.00-13.00 oraz w środy 8.00-15.00.
Kontakt z rejestracją: 25 7923270.

Do lekarza należy zgłosić się ze skierowaniem wystawionym przez dyrektora Zespołu Szkół w Kosowie Lackim (najlepiej też ze skierowaniem od przyszłego pracodawcy).

 

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka ( do klasy mundurowej)

Oświadczenie o wielodzietności rodziny (oświadczenie dobrowolne)

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu (oświadczenie dobrowolne)

Oświadczenie o objęciu pieczą zastępczą (oświadczenie dobrowolne)

 

 

Poprawiony: środa, 23 października 2019 09:27
 

Matura 2019

Email Drukuj PDF

W Publicznym Liceum Ogólnokształcącym w Kosowie Lackim rozpoczęły się egzaminy maturalne.

Wolność i samotność - to zagadnienia, z którymi maturzyści zmierzyli się w poniedziałek 6 maja w arkuszu z języka polskiego.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Email Drukuj PDF

Jak co roku społeczność naszej szkoły wzięła udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Trzeciego Maja, a reprezentował nas poczet sztandarowy, dyrektor ZS, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice.

Po mszy świętej w intencji Ojczyzny, celebrowanej przez ks. kan. Pawła Anusiewicza w Kościele parafialnym NNMP odbył się uroczysty przemarsz ulicami Kosowa. Nasi ,,żołnierze” tradycyjnie już uczestniczyli w składaniu kwiatów od władz samorządowych pod pomnikami ku czci: żołnierzy WP i ofiar terroru, żołnierzy podziemia niepodległościowego i Józefa Piłsudskiego.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie zgromadzeni wysłuchali okolicznościowego przemówienia Burmistrza Miasta i Gminy Jana Słomiaka oraz obejrzeli program ,,Jestem małym Polakiem” przygotowany przez miejscowe przedszkole.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na gorącą grochówkę.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Wyjazd do teatru

Email Drukuj PDF

30 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym punktem programu był spektakl w języku angielskim w Teatrze Studio Buffo. Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, a także powtórzenia jednej z lektur szkolnych, gdyż sztuka którą obejrzeli to "Macbeth". Ogromnych wrażeń dostarczył również seans VR, który pozwolił doświadczyć rozszerzonej rzeczywistości. Cześć uczniów przeniosła się do odległych zakątków świata, podczas gdy inni pogrążyli się w świecie przerażających emocji przenosząc się do świata horroru.


 


Strona 8 z 145

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości