Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Gwiazdy kabaretu

Email Drukuj PDF

19 lutego uczniowie oraz pracownicy Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w nagraniach kolejnych odcinków programu "Gwiazdy Kabaretu".

Doskonałe występy Cezarego Pazury i Kabaretu Pod Wyrwigroszem sprawiły, że czas nagrania mijał szybko i nie było czuć, że to nagranie. Nie sposób też nie docenić pracy pana Roberta Korólczyka, który doskonale sprawdził się w roli prowadzącego rewelacyjnie dbając o doskonałą atmosferę i dobrą zabawę wszystkich zgromadzonych w pięknym studio Cyfrowego Polsatu.

Jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to tylko to, że od śmiechu przybyło nam zmarszczek.

Zachęcamy wszystkich do oglądania nowych odcinków "Gwiazd Kabaretu" w TV4 już od marca, do poznania PanaLi, artysty trojga imion bez nazwiska i Kwartetu Obsession.

My bawiliśmy się świetnie podczas nagrania.

Galeria zdjęć!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

 

 

Miłość powinna trwać zawsze i wszędzie. 14 lutego jest jednak dniem, w którym warto poświęcić jej więcej uwagi, czasu.

Mając powyższe na uwadze, w czwartek obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

Szkolne korytarze zostały przyozdobione balonami w kształcie serca i w kolorze miłości, a podczas przerw międzylekcyjnych z głośników radiowęzła rozlegała się muzyka dla zakochanych i o zakochanych.

Życzymy wszystkim dużo miłości, bo ona nadaje życiu sens!

Więcej zdjęć w GALERII!


 

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 12:42
 

Studniówka 2019

Email Drukuj PDF

19 stycznia 2019 roku tegoroczni absolwenci Publicznego LO w Kosowie Lackim świętowali sto dni do matury. Wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi oraz zaproszonymi gośćmi, wśród których byli m.in.  Proboszcz Parafii w Kosowie Lackim ks. kan. Paweł Anusiewicz,  Burmistrz Kosowa Jan Słomiak, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki Wiesław Wiśniewski oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Kosowie Lackim wraz z Dyrektor Hanną Przesmycką, bawili się podczas studniówki zorganizowanej w Kosowie Lackim. Studniówka 2019 była wyjątkowa ze względu na szczególną atmosferę tego balu sprzyjającą dobrej zabawie wszystkich uczestników, ze względu na niezwykłą dbałość o wszelkie szczegóły jej organizatorów,  ale też przez to, że tym razem obsługą wydarzenia (muzyka, zdjęcia, nagranie) zajmowali się absolwenci PLO.

Organizatorom wydarzenia gratulujemy, a za tegorocznych maturzystów już mocno zaciskamy kciuki życząc powodzenia na wszystkich majowych egzaminach.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

IV Sesja MRMiG

Email Drukuj PDF

17 stycznia 2019 roku odbyło się kolejne czwarte posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki III kadencji.

Obrady prowadziła Przewodnicząca Karolina Ajdys, a protokołowała Katarzyna Grzymała.

Podczas sesji Radni miedzy innymi przyjęli plan działań do końca kadencji tj. do czerwca 2019 roku, który przedstawiła Ola Mleczko.

Na sesji obecni byli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miasta i Gminy pan Wiesław Wiśniewski, Dyrektor Zespołu Szkół w Kosowie Lackim pani Hanna Przesmycka oraz w zastępstwie dyrektora nauczyciel Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim pani Monika Denisiuk-Świstek.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

 

Ja w internecie

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Miasto i Gminę Kosów Lacki w ramach projektu "Ja w Internecie".
W załączeniu zamieszczamy zagadnienia, jakie będą przedmiotem poszczególnych szkoleń.
Szczegółowe informacje oraz zapisy w Urzędzie MiG w Kosowie Lackim.

Działam w sieciach społecznościowych

Kultura w sieci

Moje finanse i transakcje w sieci

Mój biznes w sieci

Rodzic w Internecie

Rolnik w sieci

Tworzę własną stronę internetową

 

Poprawiony: wtorek, 22 stycznia 2019 11:29
 


Strona 8 z 138

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości