Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Email Drukuj PDF

 

Dyplom Szkoła do hymnu

Email Drukuj PDF

Poprawiony: sobota, 27 listopada 2021 17:01
 

Święto Niepodległości.

Email Drukuj PDF

10 listopada 2021 roku w Zespole Szkól w Kosowie Lackim odbyła się akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie, pod kierunkiem nauczyciela historii – pani Anny Kobus, przygotowali montaż słowno- muzyczny, który opowiadał o losach Ojczyzny oraz o odwadze i poświęceniu Polaków w dążeniu do Niepodległości.

10 listopada to także święto patrona Liceum Ogólnokształcącego w Kosowie Lackim - Orła Białego. Uczniowie przypomnieli, dlaczego to właśnie Orzeł Biały jest ich patronem, przytoczyli słowa Prymasa Stefana Wyszyńskiego, który mówił o potrzebie „bycia orłem”.

10 listopada szkoły wchodzące w skład ZS przystąpiły do akcji „Szkoła do Hymnu” – wspólne odśpiewanie hymnu państwowego miało miejsce o symbolicznej 11.11.

Na koniec apelu głos zabrała Pani Dyrektor Hanna Przesmycka, która między innymi zaprezentowała zebranym upominek od Pana Prezydenta za udział w akcji Narodowego Czytania 2021 – egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” z podpisami Pary Prezydenckiej.


 

Prezenty od Prezydenta RP za Narodowe Czytanie

Email Drukuj PDF

 

Nominacja w Plebiscycie Edukacyjnym.

Email Drukuj PDF

 


Strona 14 z 192

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości