Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Razem na święta.

Email Drukuj PDF

 

Wigilia 2021

Email Drukuj PDF

 

Konkurs ortograficzny z języka rosyjskiego.

Email Drukuj PDF

 

1%

Email Drukuj PDF

 

Nauczanie zdlane

Email Drukuj PDF

 

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w Zespole Szkół w Kosowie Lackim będą prowadzone w systemie zdalnym

W poniedziałek, 13 grudnia Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Jego wydanie wynika z potrzeby określenia sposobu funkcjonowania jednostek systemu oświaty w sytuacji trwającego na terenie Polski stanu epidemii.

 

1. Uczniowie z orzeczeniami o niepełnosprawności będą mogli realizować zajęcia w sposób stacjonarny lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie tej szkoły.

 

2. Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu będą prowadzone stacjonarnie u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów.

3. Turnusy dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

4. Na terenie szkoły można zorganizować dobrowolne konsultacje indywidualne lub grupowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Organizacja konsultacji jest uzależniona od potrzeb uczniów.

5. W dniach 20-22 grudnia 2021 r. można organizować w szkole zajęcia wspomagające MEiN.

Zimowa przerwa świąteczna zaplanowana jest na okres od 23 do 31 grudnia 2021 r.

Nauka zdalna będzie się odbywała przez 3 dni poprzedzające święta, od 20 do 22 grudnia, a także w okresie po świętach – 4 dni robocze (3-5 i 7 stycznia).

 

Po 9 stycznia 2022 r. nastąpi powrót do stacjonarnego nauczania.

 

Poprawiony: wtorek, 21 grudnia 2021 20:04
 


Strona 12 z 192

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości