Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Mamy certyfikat!

Email Drukuj PDF

 

Niecodzienne spotkanie

Email Drukuj PDF

5 marca 2014 r. w budynku naszego liceum odbyło się spotkanie władz wojewódzkich z mieszkańcami gminy - zainteresowanymi budową nowej drogi z Treblinki do Kosowa Lackiego.

Więcej…
 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Email Drukuj PDF

12 marca w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie odbył się etap diecezjalny XXIV edycji Olimpiady Teologii Katolickiej, której tegoroczne hasło przewodnie to: Męczennicy XX wieku; Świadkowie wiary.

Uczennice z naszego liceum zajęły bardzo wysokie miejsca w tych zmaganiach. Dorota Drężek z klasy II zajęła miejsce siódme, a Karina Maliszewska z IIIa - trzecie.

Karina Maliszewska (na zdjęciu stojąca pośrodku) będzie reprezentować diecezję drohiczyńska na ogólnopolskim etapie Olimpiady, który odbędzie się od 24 do 26 kwietnia w Bydgoszczy.

 

 

Poprawiony: piątek, 21 marca 2014 20:55
 

NIE! dla wypalania traw

Email Drukuj PDF

LO w Kosowie włączyło się w kampanię społeczną „NIE! dla wypalania traw” na Mazowszu, którą zainicjował w 2013 roku Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski.

Szczegóły na stronie
http://www.kuratorium.waw.pl/pl/news/7037/kampania-spo%C5%82eczna-nie-dla-wypalania-traw-na-mazowszu.html

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:51
 

Kandydaci. Symulacja kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich

Email Drukuj PDF

 

Nasze liceum zgłosiło swój udział w grze edukacyjnej „Kandydaci. Symulacja kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich” skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mającej na celu m.in. poszerzenie wiedzy o zasadach demokracji i postawach proobywatelskich oraz zdobycie umiejętności przygotowania kampanii wyborczych, promowania i kształtowania publicznego wizerunku kandydata.

Szczegóły na stronie  Kuratorium Oświaty w Warszawie.

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:43
 


Strona 149 z 152

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości