Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Akcja "Szkoła w Ruchu"

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do koalicji na rzecz rozwoju i upowszechniania aktywności fizycznej wśród uczniów, w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Roku Szkoły w Ruchu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej RSR, na której można znaleźć m.in. materiały eksperckie z zakresu wychowania fizycznego.

 

http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/aktualnosci

 

Polecamy!

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 15:11
 

XXII finał WOŚP

Email Drukuj PDF

 

My też braliśmy udział!

W niedzielę 12 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale XXII edycji słynnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze w tym roku przyłączyli się do naszego sztabu i kwestowali głównie przy kościele parafialnym, w celu zebrania jak największej sumy, która zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Zorganizowali również pokaz karate oraz sukien wieczorowych i ślubnych.Umilali czas grając i śpiewając.

 

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 15:07 Więcej…
 

Gra miejska w Kosowie Lackim

Email Drukuj PDF

Poprawiony: środa, 11 grudnia 2013 22:08 Więcej…
 

W końcu spełniłam swoje marzenie …

Email Drukuj PDF

To słowa Hanny Przesmyckiej pomysłodawczyni i organizatorki wyjazdu młodzieży mieszkającej na terenie gminy Kosów Lacki do Pułtuska.

Poprawiony: środa, 11 grudnia 2013 22:10 Więcej…
 

Obchody Święta Niepodległości w Kosowie Lackim

Email Drukuj PDF

W poniedziałek, 11 listopada obchodziliśmy  95. rocznicę odzyskania niepodległości. Na tegoroczną uroczystość przybyło wielu dostojnych gości,  a wśród nich pani minister Bożena Żelazowska, zastępca kierownika Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Poprawiony: środa, 11 grudnia 2013 22:12 Więcej…
 


Strona 191 z 192

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości