Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Studniówka 2014

Email Drukuj PDF

W sobotni wieczór 11 stycznia 2014 r. tegoroczni maturzyści, wraz z zaproszonymi gośćmi oraz nauczycielami bawili się w Sali Bankietowej restauracji państwa Jurgowskich w Kosowie Lackim.

Tradycyjnie na początku balu głos zabrała dyrekcja, wychowawcy, uczniowie, rodzice, oraz zaproszeni goście. Jednogłośnie zwrócili uwagę na to, jak ważny okres w życiu maturzystów się rozpocznie i jak wiele zależy od zbliżających się egzaminów.

Poprawiony: poniedziałek, 03 marca 2014 22:52 Więcej…
 

Dzień Językowy 2014

Email Drukuj PDF

Dnia 12 lutego 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Językowy.  Nauczyciele języków obcych zorganizowali Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i Stanach Zjednoczonych. W konkursie uczestniczyły trzyosobowe reprezentacje uczniów ze wszystkich klas liceum.

Poprawiony: środa, 26 lutego 2014 20:15 Więcej…
 

PIT z panią Ewą Nermer

Email Drukuj PDF

W dniu 16 stycznia 2014 r., w naszej szkole miało miejsce spotkanie pracownika Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki z uczniami klasy pierwszej.

Więcej…
 

Olimpiada Języka Angielskiego

Email Drukuj PDF

16 stycznia uczennice z kl. II naszego Liceum – A. Dębska i D. Drężek pod opieką  p. M. Onyśk wzięły udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników!

Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2014 12:06 Więcej…
 

Zebranie z Rodzicami

Email Drukuj PDF

Zebranie z Rodzicami!

We wtorek 4 lutego o godz.16.15 odbędzie się semestralne zebranie z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

 


Strona 190 z 192

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości