Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

EKOLOGIA w naszej szkole

Email Drukuj PDF

Zespół Nauczycieli Przyrodników naszej szkoły podjął działania mające na celu promowanie ochrony środowiska, rozszerzenie świadomości ekologicznej oraz rozbudzenie wyobraźni i rozwijanie zdolności manualnych. W lutym został przeprowadzony konkurs na prace z odpadów przeznaczonych do recyklingu.

Spośród zgłoszonych prac jury w składzie p. dyrektor Hanna Przesmycka, p. Katarzyna Tomczuk, p. Monika Denisiuk-Świstek, p. Urszula Mąka i p. Urszula Kondraciuk wyłoniło zwycięzców. Równorzędne miejsce pierwsze zajęli: Ewelina Laskowiecka 1 LOp (ramka), Paulina Maliszewska 2 BS (pingwin) i Wojtczuk Kacper (laptop). Nagrodzone prace oraz gazetka „Mówimy NIE dla plastiku” zostały zaprezentowane na holu szkolnym.

28 lutego 2020 r. społeczności szkolnej wyświetlono film „30 sposobów na recykling”, który został przyjęty z zainteresowaniem i ciekawością uczniów.

 

Więcej zdjęć w GALERII!