Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

Śpiewajmy razem

Email Drukuj PDF

5 marca 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w nagraniu kolejnego odcinka II edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Ten niezwykły program, emitowany w telewizji POLSAT w środy, wyróżnia wyjątkowa formuła. Uczestnicy show wykonują wybrany przez siebie utwór i mają za zadanie porwać do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Jest kogo porywać, ponieważ w skład jury wchodzi 100 osób, które uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć na żywo. Byli to między innymi: Wanda Kwietniewska, Marek Kaliszuk K.A.S.A., Monika Jarosińska, Gabriel Fleszar, Ruda z Red Lips, Madox, Dariusz Kordek, Jacek Dewódzki, Ramona Rey, Krzysztof Jaryczewski, Papina McQueen, Saszan, Paweł Stasiak oraz przewodnicząca jury Beata Kozidrak wraz z innymi członkami zespołu Bajm i wyjątkowy prowadzący Mariusz Kałamaga były członek i lider kabaretu Łowcy.B.

Odcinek, w nagraniu którego brali udział uczniowie ZS, zaliczyć należy do wyjątkowo udanych, gdyż i utwory wybrane przez występujących to były znane i lubiane przeboje, przy których nie sposób nie tańczyć, i poziom wykonania oceniany był przez jury bardzo wysoko - często powyżej 90 punktów, a nawet na 100, i w studio panowała przez cały czas wyjątkowa, magiczna atmosfera.

Kosowscy uczestnicy nagrania zachęcają do oglądania show, a w szczególności odcinka z wyjątkowym Tomem w skórzanym płaszczu, podczas którego gwarantują, że publiczność, zwłaszcza ta obok TOP3, doskonale się bawi i wzorowo wypełnia swoje zadania.