Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

Kampania ,, Hazard? Nie, dziękuję”

Email Drukuj PDF

W czwartek 29 listopada 2018 roku w naszej szkole realizowana była kampania Krajowej Administracji Skarbowej ,, Hazard? Nie, dziękuję”, której organizatorem na terenie województwa mazowieckiego jest Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

W owej kampanii uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły - zarówno licealiści jak i uczniowie szkoły branżowej.

Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi młodzieży na ryzyko związane z uzależnieniem od  gier hazardowych, na powszechność i dostępność gier tego typu, na mechanizm uzależnienia i w końcu na konsekwencje uprawiania hazardu.

 

Wszystkim zainteresowanym tematyką proponujemy filmik wykorzystywany podczas spotkania dostępny na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=siHM8Gw9jjw&feature=youtu.be

 

Więcej zdjęć w GALERII!!!